Egzotyczne wakacje z dziewiczą przyrodą – Seszele

Seszele to jedna z najpiękniejszych egzotycznych wysp, która wyróżnia się dziewiczą przyrodą oraz imponującą naturą. Seszele położone są na zachód od Kenii. Cały archipelag składa się z 115 granitowych oraz koralowych wysp. Dlatego jest to miejsce przepełnione niesamowitymi krajobrazami, a także atrakcjami turystycznymi. Imponująca dżungla została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Urokliwa przyroda i rajskie wakacje na Seszelach

Dech w piersiach zapierają także kwitnące rafy koralowe oraz plaże otoczone gigantycznymi głazami. Głazy te są jednocześnie jednymi z najbardziej charakterystycznych znaków tego miejsca. Niemalże połowa powierzchni lądowej Seszeli jest pod ochroną, a także leży w obrębie rezerwatów morskich bardzo bogatych w rydy.

Istnieją tam zatem doskonałe warunki do nurkowania. Na Seszelach umiejscowione jest także jedno z największych łowisk na całym świecie. Jest to zatem doskonałe miejsce dla osób, które doceniają owoce morza, ryby, a także pragną delektować się ich świeżym i nieprawdopodobnym smakiem. Seszele wyróżniają się także bardzo pikantną kuchnią kreolską. Jest to zatem idealne miejsce dla miłośników wyszukanych smaków. Pobyt na Seszelach to niezapomniane wrażenia, imponująca fauna i flora, a także szmaragdowy ocean. Wielu nowożeńców przyjeżdża tutaj, aby spędzić swój miesiąc miodowy, a także wziąć ślub.

Najczęściej śluby odbywają się podczas zachodu słońca, kiedy panuje przyjemna temperatura powietrza, a jednocześnie niebo roztacza się niesamowitym blaskiem. Seszele to także unikalny szmaragdowy odcień oceanu, doskonała pogoda niezależnie od pory roku, a także przyjaźnie nastawieni mieszkańcy wyspy.